English kemp 2022 – UPSIDE DOWN

English kemp 2022 – UPSIDE DOWN Letní tábor Majáku 2022 se bude jmenovat UPSIDE DOWN (nebo možná naopak 😀). Můžete očekávat, že letošní tábor nebude úplně "normální". Nedá se vyloučit, že bude tak trochu "postavený na hlavu" nebo že některé věci budou úplně jiné, než jste dosud byli zvyklí. Žádné detaily vám jako obvykle neprozradíme – jisté je jen to, že to bude tábor stejně...

Každý rok pořádáme tábor s výukou angličtiny.

Zatím poslední letní tábor Majáku se konal na konci července 2021 na novém místě u Černé Hory. Byl to tábor s tématem počítačových her a jmenoval se BEYOND JUMANJI. Počasí nám přálo, takže mise byla úspěšná a všichni účastníci mohli být zachráněni z prostředí hry JUMANJI do normálního světa, a tam si užít veškeré táborové aktivity (angličtinu, odpolední hry, noční hru apod.). Škoda jen, že ten týden tak rychle utekl!

V roce 2022 se letní tábor bude opět konat v rekreačním středisku Word of Life u Černé Hory, a to 24.–30. července.

Další informace

Tábor je určen pro mládež od 15 let. Účastníkům nabízí týden strávený v  přírodě při společných vážných i veselých programech. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí ze Spojených států a Kanady. Také v rámci celotáborové hry je v každém týmu alespoň jeden host z Ameriky. Výuka umožňuje zapojení i velmi pokročilým angličtinářům.

Tábor pořádá nadační fond Maják, nezisková křesťanská organizace, ve spolupráci s organizací Remedy International z Poděbrad. Uvědomujeme si, že v oblasti křesťanské víry panuje mnoho nedorozumění a předsudků. Proto bychom v případě vašeho zájmu rádi přispěli k hlubšímu pochopení křesťanství – tak, aby každý dostal šanci o věcech víry samostatně a svobodně přemýšlet.

Místo: středisko Word of Life u Černé Hory, okres Blansko

Kontakt pro případné dotazy: majak.camp@gmail.com