English kemp 2018

ONCE UPON A TIME Letní tábor Majáku se letos bude jmenovat ONCE UPON A TIME. To je název velice mnohoznačný, ale jako obvykle vám zatím neprozradíme nic bližšího. Jisté je jen to, že to bude tábor stejně skvělý a EASY jako vždycky. Všechno, co by vás mohlo zajímat, se určitě dozvíte už za pár dnů, v sobotu 21. července. Obsazenost tábora A nyní ještě nezbytné informace a organizační...

Každý rok pořádáme tábor s výukou angličtiny.

Zatím poslední tradiční letní tábor Majáku se konal na konci července 2017. Jmenoval se CAST AWAY a byl na motivy známého stejnojmenného filmu (česky Trosečník). Přestože předpověď počasí na táborový týden byla velmi špatná, nakonec to nebylo tak zlé a ani jednu z naplánovaných venkovních aktivit (odpolední hry, noční hra, výlet) jsme nemuseli přesunout nebo zrušit. Táborníci i vedoucí si celý týden maximálně užili – škoda jen, že to tak rychle uteklo. Podobný tábor se určitě bude konat i v roce 2018, a to 21.-28. července 2018. 
Další informace

Tábor je určen pro mládež od 15 let. Účastníkům nabízí týden strávený v přírodě při společných vážných i veselých programech. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí ze Spojených států a Kanady. Také v rámci celotáborové hry je v každém týmu alespoň jeden host z Ameriky. Výuka umožňuje zapojení i velmi pokročilým angličtinářům.

Tábor pořádá nadační fond Maják, nezisková křesťanská organizace, spolu s klubem středoškolské mládeže Youth Hangout z Poděbrad. Uvědomujeme si, že v oblasti křesťanské víry panuje mnoho nedorozumění a předsudků. Proto bychom v případě vašeho zájmu rádi přispěli k hlubšímu pochopení křesťanství – tak, aby každý dostal šanci o věcech víry samostatně a svobodně přemýšlet.

Kontakt pro případné dotazy: majak.camp@gmail.com

Místo: Rekreační středisko Naděje u obce Svratouch, Žďárské vrchy