English kemp 2019 – FIRST MARTIANS

English camp 2019 – FIRST MARTIANS Letní tábor Majáku se letos bude jmenovat FIRST MARTIANS. Název naznačuje, že by téma tábora mohlo mít něco společného s Marsem. To ale nemůžeme zaručit, může to být úplně jiný příběh, který si ani nedokážete představit. Jako obvykle vám zatím neprozradíme žádné detaily – jisté je jen to, že to bude tábor stejně skvělý a EASY jako vždycky. Pokud...
Martian-clipart

Každý rok pořádáme tábor s výukou angličtiny.

Zatím poslední tradiční letní tábor Majáku se konal na konci července 2018. Jmenoval se ONCE UPON A TIME a byl na motivy všeobecně známých i námi vymyšlených pohádkových příběhů. Počasí bylo celý týden skvělé, takže jsme mohli bez problémů absolvovat veškeré naplánované venkovní aktivity (odpolední hry, noční hra, výlet, táborák). Táborníci i vedoucí si celý týden maximálně užili – škoda jen, že to tak rychle uteklo. Podobný tábor se určitě bude konat i v roce 2019, a to 20.-27. července 2019.
Další informace

Tábor je určen pro mládež od 15 let. Účastníkům nabízí týden strávený v  přírodě při společných vážných i veselých programech. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí ze Spojených států a Kanady. Také v rámci celotáborové hry je v každém týmu alespoň jeden host z Ameriky. Výuka umožňuje zapojení i velmi pokročilým angličtinářům.

Tábor pořádá nadační fond Maják, nezisková křesťanská organizace, spolu s klubem středoškolské mládeže Youth Hangout z Poděbrad. Uvědomujeme si, že v oblasti křesťanské víry panuje mnoho nedorozumění a předsudků. Proto bychom v případě vašeho zájmu rádi přispěli k hlubšímu pochopení křesťanství – tak, aby každý dostal šanci o věcech víry samostatně a svobodně přemýšlet.

Místo: Rekreační středisko Naděje u obce Svratouch, Žďárské vrchy

Kontakt pro případné dotazy: majak.camp@gmail.com