English kemp 2021 – BEYOND JUMANJI

English kemp 2021 – beyond JUMANJI Letní tábor Majáku se letos bude jmenovat beyond JUMANJI. Název naznačuje, že by téma tábora mohlo být inspirováno některým ze série filmů Jumanji, ale vůbec to tak nemusí být, může se jednat o úplně jiný příběh. Jako obvykle vám zatím neprozradíme žádné detaily – jisté je jen to, že to bude tábor stejně skvělý a EASY jako vždycky. Pokud budete...

Každý rok pořádáme tábor s výukou angličtiny.

Zatím poslední tradiční letní tábor Majáku se konal na konci července 2019. Byl to tábor s tématem science-fiction a jmenoval se FIRST MARTIANS. Počasí nám přálo, takže mise na Mars byla úspěšná a všichni jsme mohli bez problémů absolvovat veškeré naplánované aktivity (angličtinu, rekordní počet odpoledních her, dvě noční hry, táborák apod.). Škoda jen, že ten týden tak rychle utekl!

V roce 2020 se letní tábor nekonal – mj. kvůli omezením souvisejícím s epidemií covidu. V roce 2021 bychom tábor opět rádi uspořádali, a to 25.-31. července 2021, tentokrát pro změnu v rekreačním středisku Word of Life u Černé Hory.

Další informace

Tábor je určen pro mládež od 15 let. Účastníkům nabízí týden strávený v  přírodě při společných vážných i veselých programech. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí ze Spojených států a Kanady. Také v rámci celotáborové hry je v každém týmu alespoň jeden host z Ameriky. Výuka umožňuje zapojení i velmi pokročilým angličtinářům.

Tábor pořádá nadační fond Maják, nezisková křesťanská organizace, ve spolupráci s klubem středoškolské mládeže Youth Hangout z Poděbrad. Uvědomujeme si, že v oblasti křesťanské víry panuje mnoho nedorozumění a předsudků. Proto bychom v případě vašeho zájmu rádi přispěli k hlubšímu pochopení křesťanství – tak, aby každý dostal šanci o věcech víry samostatně a svobodně přemýšlet.

Místo: Rekreační středisko Naděje u obce Svratouch, Žďárské vrchy, v roce 2021 středisko Word of Life u Černé Hory, okres Blansko

Kontakt pro případné dotazy: majak.camp@gmail.com