CAMP 2019 — IT’S EASY! YOU CAN DO IT!

Letní anglický tábor pro mládež od 15 let se letos bude konat od soboty 20. července do soboty 27. července 2019. Bude stejně jako v předchozích letech v rekreačním středisku Naděje u obce Svratouch. Detailní informace o táboře vám zatím nemůžeme prozradit, ale nejpozději do konce února je určitě najdete zde. Zatím víme jen tolik, že tábor bude stejně tak skvělý a EASY jako loni....

Každý rok pořádáme tábor s výukou angličtiny.

Zatím poslední tradiční letní tábor Majáku se konal na konci července 2018. Jmenoval se ONCE UPON A TIME a byl na motivy všeobecně známých i námi vymyšlených pohádkových příběhů. Počasí bylo celý týden skvělé, takže jsme mohli bez problémů absolvovat veškeré naplánované venkovní aktivity (odpolední hry, noční hra, výlet, táborák). Táborníci i vedoucí si celý týden maximálně užili – škoda jen, že to tak rychle uteklo. Podobný tábor se určitě bude konat i v roce 2019, a to 20.-27. července 2019.
Další informace

Tábor je určen pro mládež od 15 let. Účastníkům nabízí týden strávený v  přírodě při společných vážných i veselých programech. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí ze Spojených států a Kanady. Také v rámci celotáborové hry je v každém týmu alespoň jeden host z Ameriky. Výuka umožňuje zapojení i velmi pokročilým angličtinářům.

Tábor pořádá nadační fond Maják, nezisková křesťanská organizace, spolu s klubem středoškolské mládeže Youth Hangout z Poděbrad. Uvědomujeme si, že v oblasti křesťanské víry panuje mnoho nedorozumění a předsudků. Proto bychom v případě vašeho zájmu rádi přispěli k hlubšímu pochopení křesťanství – tak, aby každý dostal šanci o věcech víry samostatně a svobodně přemýšlet.

Místo: Rekreační středisko Naděje u obce Svratouch, Žďárské vrchy

Kontakt pro případné dotazy: majak.camp@gmail.com