IT’S EASY! YOU CAN DO IT!

Letní anglický tábor pro mládež od 15 let se letos bude konat od soboty 21. července do soboty 28. července 2018. Bude stejně jako v předchozích letech v rekreačním středisku Naděje u obce Svratouch. Detailní informace o táboře vám zatím nemůžeme prozradit, ale někdy v druhé polovině února je určitě najdete zde. Zatím víme jen tolik, že tábor bude stejně tak skvělý a EASY jako loni....

Každý rok pořádáme tábor s výukou angličtiny.

Zatím poslední tradiční letní tábor Majáku se konal na konci července 2017. Jmenoval se CAST AWAY a byl na motivy známého stejnojmenného filmu (česky Trosečník). Přestože předpověď počasí na táborový týden byla velmi špatná, nakonec to nebylo tak zlé a ani jednu z naplánovaných venkovních aktivit (odpolední hry, noční hra, výlet) jsme nemuseli přesunout nebo zrušit. Táborníci i vedoucí si celý týden maximálně užili – škoda jen, že to tak rychle uteklo. Podobný tábor se určitě bude konat i v roce 2018 (předběžný termín: 21.-28. července 2018). 
Další informace

Tábor je určen pro mládež od 15 let. Účastníkům nabízí týden strávený v přírodě při společných vážných i veselých programech. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí ze Spojených států a Kanady. Také v rámci celotáborové hry je v každém týmu alespoň jeden host z Ameriky. Výuka umožňuje zapojení i velmi pokročilým angličtinářům.

Tábor pořádá nadační fond Maják, nezisková křesťanská organizace, spolu s klubem středoškolské mládeže Youth Hangout z Poděbrad. Uvědomujeme si, že v oblasti křesťanské víry panuje mnoho nedorozumění a předsudků. Proto bychom v případě vašeho zájmu rádi přispěli k hlubšímu pochopení křesťanství – tak, aby každý dostal šanci o věcech víry samostatně a svobodně přemýšlet.

Kontakt pro případné dotazy: majak.camp@gmail.com

Místo: Rekreační středisko Naděje u obce Svratouch, Žďárské vrchy

Ubytování: v chatkách nebo v pokojích v hlavní budově

Nechcete si nechat ujít další tábor? Napište nám a my se ozveme hned, jakmile budou přesnější informace o dalším English kempu.

15 + 5 =