Nabízíme výuku angličtiny v malých skupinách.

Chápeme, že jste zaneprázdněni a když si na angličtinu vyhradíte čas, chcete, aby byla výuka co nejefektivnější. U nás můžete studovat angličtinu v malé skupince, nebo si můžete objednat soukromé lekce. Výuky zajišťují zkušení pedagogové, rodilí mluvčí ze Severní Ameriky.  Používáme učebnice s americkou angličtinou a naše hodiny, jež zahrnují kombinaci gramatiky a konverzace, přizpůsobíme Vašim potřebám.

Na Majáku věříme, že je užitečné se učit angličtinu společně v malých skupinkách. Přestože nabízíme jak výuku v malých skupinkách, tak individuální lekce, dáváme přednost výuce v malých skupinkách.

 

V Majáku Vám nabízíme:

1. Výuku v malých skupinách

  • 2 – 6 studentů ve skupině
  • můžete si vytvořit svoji vlastní skupinu, nebo vám ji sestavíme sami
  • nabízíme personalizovanou výuku v malých skupinách s využitím našich výukových materiálů American English Curriculum (Four Corners/ViewPoint, Cambridge University Press).
  • Cena za učebnici je zahrnuta v ceně za kurz. Nižší cena za kurz platí pouze v případě, že učebnici pro daný kurz již vlastníte.
  • rozvrh lekcí závisí na vytíženosti učitelů.
  • skupinky jsou vhodné pro zájemce od 13 let výše

 

Počet lekcí Cena za osobu
10 X 60 min. 2 950 Kč
10 X 90 min. 3 350 Kč

 

2. Individuální výuka

 

Lekce Cena za osobu
1 X 45 min. 350 Kč
1 X 60 min. 400 Kč

 

REGISTRACE AUTOMATICKY NEZNAMENÁ ZAŘAZENÍ DO NĚKTERÉHO KURZU. MŮŽE SE STÁT, ŽE VÁM PRO VAŠI JAZYKOVOU POKROČILOST A ČASOVÉ PREFERENCE VHODNÝ KURZ NENABÍDNEME.

Pro více informací prosím kontaktujte majakenglish@gmail.com