English kemp 2023 – FOUND IN TIME

English kemp 2023 – FOUND IN TIME Letní tábor Majáku 2023 se bude jmenovat FOUND IN TIME. Podle názvu to vypadá, že na tomto táboře bude čas velmi důležitý. Možná budete cestovat v čase nebo jenom budete muset sledovat čas, abyste stihli večeři 😀. Žádné detaily vám jako obvykle neprozradíme – jisté je jen to, že to bude tábor stejně skvělý a EASY jako vždycky. Pokud budete...

Každý rok pořádáme tábor s výukou angličtiny.

Zatím poslední letní tábor Majáku se konal na konci července 2022 v areálu Word of Life u Černé Hory. Byl to tábor tak trochu praštěný a postavený na hlavu a jmenoval se UPSIDE DOWN. I když se táborníci museli smířit s tím, že řada věcí byla úplně jiná, než byli dosud zvyklí, neměli s tím problém a užívali si veškeré táborové aktivity (angličtinu, odpolední hry, noční hru apod.). Škoda jen, že ten týden tak rychle utekl!

V roce 2023 se letní tábor bude opět konat v rekreačním středisku Word of Life, a to od 23. do 29. července.

Další informace

Tábor je určen pro mládež od 15 let. Účastníkům nabízí týden strávený v  přírodě při společných vážných i veselých programech. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí ze Spojených států a Kanady. Také v rámci celotáborové hry je v každém týmu alespoň jeden host z Ameriky. Výuka umožňuje zapojení i velmi pokročilým angličtinářům.

Tábor pořádá nadační fond Maják, nezisková křesťanská organizace, ve spolupráci s organizací Remedy International z Poděbrad. Uvědomujeme si, že v oblasti křesťanské víry panuje mnoho nedorozumění a předsudků. Proto bychom v případě vašeho zájmu rádi přispěli k hlubšímu pochopení křesťanství – tak, aby každý dostal šanci o věcech víry samostatně a svobodně přemýšlet.

Místo: středisko Word of Life u Černé Hory, okres Blansko

Kontakt pro případné dotazy: majak.camp@gmail.com