Brno je pro nás velmi zvlaštní místo! Kristy a já jsme se poprvé potkali v Brně – vlastně jsme se poprvé potkali na Majáku, kde jsme spolu učili angličtinu v roce 2002. I když jsme vyrůstali ve stejné (velké) zemi, museli jsme se přestěhovat do České republiky, abychom se našli! Nikdy jsme si nepředstavovali, že víc než 15 let poté budeme manželé a budeme stále žít v České republice! Boží plány jsou opravdu užasné!
Většina z vás znají Kristy a mě z Majáku – za ty roky možná z výuky angličtiny, z Konverzačního klubu nebo z lekcí angličtiny pro vaše děti. Máme rádi příležitosti, které nám Bůh dává, nejen abychom učili angličtinu, ale také abychom mohli mnoho z vás poznávat osobně na Majáku. Jsme za to tak vděční!
Každých pár let se musíme vrátit do USA na pár měsíců na školení a také proto, abychom mohli sdílet s našimi podporovateli dění na Majáku. A teď nastal čas být zpět v USA. Budete nám během toho času v Americe chybět, ale zase jsme na druhou stranu rádi, že můžeme trávit Vánoce s našimi rodinami!
Několik z vás možná už ví, že také plánujeme v USA adoptovat dítě. Takže, až se vrátíme (doufáme, že to bude na konci léta 2018), budeme 3!
Modlíme se za to, abyste během nastávajícího vánočního období hledali Ježíše. Přejeme vám všem velmi šťastné Vánoce a těšíme se na to, až se příští rok po našem návratu uvidíme!